Türkiye de modern tarım alanında öncü firma olan COMP-FARM, dünyaca ünlü fide, tohum, zirai ilaç ve gübre firmalarıyla işbirliği yaparak oluşturulan üretim alanlarında, yılın her ayı aynı kalitede üretim yapmayı ilke haline getirmiştir. Hedefi ülke ekonomisine ve üreticilerine en verimli hizmeti sunmaktır.

Amacı, yılın her ayı dünya standartlarında ürün elde etmek olan firmamız, çeşitlerin ihtiyacına göre ilaçlama ve gübreleme gibi uygulamaları kontrol edebilmektedir. Dünyada üretim tekniklerinde meydana gelen değişimleri, gelişen üretim teknolojilerini, uluslar arası düzeyde kurmuş olduğu ilişkilerle güncel olarak takip eden ve üretim alanlarına uygulayan firmamız, Türkiye’de sektörünün kalite ve istikrarının sağlanabilmesi için çalışmaktadır. Yarı mamül halde yurtdışından ithal edilmiş olan ürünlerimizin ham maddeleri  İstanbul, Antalya ve Mersin Organize Sanayi Bölgelerinde ki partner firmalarımızda işlenerek siz değerli üreticilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

COMP-FARM kurulduğu tarihten itibaren dürüstlüğünden ödün vermeyen, en büyük sermayenin insan olduğunu düşünen, bu doğrultuda insana yatırım yapan geleneksel ticareti ve güveni günümüze taşımıştır. Türkiye’nin tarımsal sanayileşme hamlesi içinde yer alarak ülkemizle beraber büyümüştür.